Nauka pływania

Zajęcia nauki pływania to doskonały sposób na aktywnie spędzenie wolnego czasu. Dodatkowo nabywamy bardzo ważne umiejętności pływackie. Dzięki temu możemy maksymalnie czerpać radość podczas pobytu nad wodą i jednocześnie być spokojni o bezpieczeństwo swoje oraz dzieci.

Nauka pływania w naszej firmie jest prowadzona w następujących wariantach:

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe odbywają się w podziale na odpowiednie poziomy, tak aby każdy z naszych kursantów mógł uczestniczyć w zajęciach odpowiednich dla swojego poziomu umiejętności.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem poziomów i wybraniem odpowiedniego dla siebie. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami.

Nie udało się wam znaleźć odpowiedniego terminu?

Zapraszamy do kontaktu z nami !

 

Pełen harmonogram i cennik zajęć znajdziecie tutaj

Zajęcia personalne

Zajęcia personalne są przeznaczone dla każdego kto pragnie uczestniczyć w zajęciach pływania pod czujnym okiem trenera.

Zajęcia personalne mogą się odbywać na każdym szczeblu nauki pływania od zajęć dla dzieci, które dopiero oswajają się ze środowiskiem wodnym kończąc na osobach, które już startują w zawodach (np. triathlonowych) i pragną podnieś swoje umiejętności.

Zajęcia personalne trwają 45-55 min w zależności od obiektu na jakim się odbywają.

W przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka/swojej w dniu umówionych zajęć, jak i w przypadku nie zgłoszenia się na zajęcia, Rodzic/ Klient pokrywa 100% opłaty za zajęcia. Bezpłatne odwołanie zajęć najpóźniej do godziny 18:00 dnia poprzedniego.

Ceny:

Jedna osoba 110 zł
Dwie osoby 170 zł
Trzy osoby 200zł

Przy dłuższej współpracy proponujemy rabaty.

Nauka pływania w twoim domu

Jesteśmy dla ciebie! Dlatego oferujemy naukę pływania z dojazdem do domu. Dla osób, które posiadają w swoim domu lub osiedlu mieszkalnym dostęp do basenu spełniającego minimalne wymiary do nauki. Jeżeli masz jakieś pytania, śmiało skontaktuj się z nami. Zadzwoń, napisz a my na pewno pomożemy.

Oferta przeznaczona jest zarówno dla osób dorosłych, dzieci, rodzin oraz grup zorganizowanych.

Cena za takie zajęcia określana jest indywidualnie i zależy od:

  • Lokalizacji
  • Ilości uczestników
  • Ilości zajęć w ciągu dnia

 

Zajęcia dla przedszkoli i szkół

Bardzo często dzieci spędzają czas przed lub po zajęciach w świetlicach szkolnych czkając na swoich rodziców. A przecież można ten czas spędzić inaczej. Na przykład na basenie zdobywając nowe umiejętności.

Proponujemy kompleksową usługę z zakresu nauki pływania połączonej z transportem. Jest to oferta współpracy z placówkami przedszkolnymi i szkolnymi oraz z rodzicami dzieci tam uczęszczających. Zajęcia mającą na celu oswojenie z wodą, naukę oraz doskonalenie umiejętności pływania Państwa dzieci. Atutem takiej formy zajęć jest oszczędność czasu, którego często nam brakuje.

Zajęcia mogą być prowadzone już od 7 uczestników.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami

Nie jesteście przekonani?
Zaproś nas na spotkanie z rodzicami, abyśmy mogli opowiedzieć o naszych zajęciach i odpowiedzieć na wszystkie pytania.