Trening Neuromotoryczny

Rozwijamy sprawność ruchową od najmłodszych lat

Trening uważności, gimnastyka sportowa, joga i medytacja, czyli idealnie zbalansowane połączenie technik relaksacyjnych ze sportem na świeżym powietrzu.

Zajęcia prowadzimy na świeżym powietrzu w zalesionej części spokojnej, wrocławskiej dzielnicy Zacisze. W okresie jesiennym i wczesnozimowym zajęcia sprowadzone są pod wiatą  (zadaszeniem). Dzięki temu możemy zapewnić maksymalną ochronę naszym klientom w czasach zwiększonego ryzyka zachorowań na choroby przekazywane droga kropelkową (Covid-19).

W swojej pracy łączymy doświadczenie sportowe i psychologiczne, po to by Wasze dzieci, dzięki naszemu indywidualnemu podejściu rozwinęły swoje sprawności motoryczne i poznały trening uważności.

Podczas 45 minutowego treningu Nasi podopieczni będą rozwijać zdolności motoryczne i wsłuchiwać się we własne ciała, po to by jeszcze lepiej z nimi współgrać. Natomiast najmłodsi z pomocą swoich rodziców ćwiczyć będą przez 30 minut.

Dlaczego właśnie takie zajęcia?

– Sprawność motoryczna najmłodszych przełoży się na wszystkie dyscypliny sportowe i pozwoli rozpocząć pracę nad ewentualnymi obszarami do poprawy,

– Umiejętność wyciszenia i treningu uważności jest niezbędna po okresie wytężonej nauki w nowych warunkach i pozwoli dzieciom lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami.

Program

Zajęcia prowadzone w autorskim programie Anny Żurowskiej i Mateusza Stawiany. Wybrane części programu oraz strony naukową wyselekcjonowanych ćwiczeń od kilku lat prezentujemy  na Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Trenerów Pływania.

Cena zawiera

  • Udział w zajęciach
  • Prowadzenie zajęć przez doświadczonych trenerów
  • ubezpieczenie NNW w trakcie zajęć
  • Środki dezynfekujące

Pliki do pobrania